درباره دانوس

در اواسط دهه ۹۰ به بررسی بازار سیستم‌های تهویه مطبوع و سرمایش کشور پرداختیم. آنچه مشاهده شد نشان از آشفتگی بازار توزیع گازهای مبرد، پیچیدگی مسیر و نوسان بالای قیمت در رسیدن کالا از تولیدکننده به مصرف‌کننده نهایی و جای خالی یک گاز مبرد با کیفیت، استاندارد و دارای درجه خلوص بالا بود. نتیجه این مشاهدات ما را بر آن داشت تا خود دست به کار شده و به بررسی بازار جهانی و گازهای مبرد مطرح دنیا بپردازیم. انتهای این تلاش ما را به دانوس رسانید. دانوس برند معتبر گاز مبرد و ثبت شده در کشور آلمان است که توسط یکی از بهترین تولیدکننده های جهان تولید می‌شود.

سرانجام در سال ۱۳۹۹ با وارد کردن دو گاز R134a  و R22 قدم در راه واردات و توزیع مستقیم گازهای مبرد دانوس در ایران نمودیم. در ادامه گازهای R404a، R407c و R410 را به محصولات خود اضافه کرده و سعی کردیم در مسیر حفظ محیط زیست گام برداریم.ما با شعار دانوس دوست دار محیط زیست به کار خود ادامه دادیم و توانستیم با ارائه کیفیت بالا، درجه خلوص بالای ۹۹.۹۹ درصد وگارانتی تعویض محصول  اعتماد مصرف کنندگان را بدست آوریم.

هدف ما این است بهترین باشیم و با ارائه خدمات عالی، محصولات با کیفیت و حفظ صداقت با مشتریان برای رسیدن به این هدف سخت تلاش می‌کنیم. نگاه ما به مصرف کننده نهایی است. ما متعهد شده ایم همواره در حال بهبود خدمات خود باشیم و با حفظ ارتباط مستمر با مشتری و توجه به خواست آنها، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.